Międzynarodowe Targi Budownictwa Budma 2009

W dniach od 20 do 23 stycznia 2009 roku odbyły sie w Poznaniu Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA 2009 pod hasłem „inspirowane naturą" promując rozwiązania proekologiczne. W tym roku wyjątkowym zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się prezentowane na targach rozwiązania pozwalające budować z poszanowaniem ekologii i z myślą o oszczędnościach.

Na tegorocznych targach Nasza firma promowała na swoim stoisku między innymi nowy produkt - okno TERMOline, które otrzymało nominację do Złotego Medalu MTP. Nominacja ta jest dla Nas wielkim wyróżnieniem.

Prezentowane przez nas okno jest przeznaczone miedzy innymi do domów energooszczędnych, wyróżnia je niski współczynnik przenikania ciepła /patrz ceryfikat/ .

Ponadto nasza firma prezentowała nowe modele drzwi wewnętrznych, które cieszyły sie również dużym zainteresowaniem. Podczas tragów Budma 2009 wystawialiśmy, także drzwi zewnętrzne przeznaczone do domów energooszczędnych.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów lub zobaczyć więcej zdjęć z targów wejdź na stronę www.ronkowski.eu.

 

 

 
www.derwi.pl drzwi wewnętrzne drewniane